Nano Srebro 50ppm 0,5L

Nano Srebro 50ppm 0,5L

69,00 zł
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Skład: Cząsteczki srebra (Ag) i H2O
Składnik aktywny: Ag (nanocząsteczki srebra)
Stężenie: 50 ppm
Wielkość cząsteczek: do 6-12nm*
Pojemność opakowania: 0,5L ,
Data ważności: 3 lata od daty produkcji

    – taki dobór wielkości cząsteczek gwarantuje najskuteczniejsze zwalczanie bakterii, gdyż rozmiar bakterii oscyluje w granicach 150-250nm.

Ważna informacja: Opis właściwości preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny został pozyskany z opracowań naukowych badań klinicznych oraz eksperymentów naukowych. Produkt nie jest lekiem! Ze względów prawnych nie może być stosowany w Polsce jako suplement diety i jako produkt spożywczy. Zastosowanie produktu z wyżej wymienionych powodów zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego.

DZIAŁANIE SREBRA ORAZ ZASTOSOWANIE:

 • Antybakteryjnie, zabija wszystkie bakterie, (gronkowiec również)
 • Przeciw grzybicznie,
 • Przeciw pasożytniczo,
 • Zapobiega i niszczy infekcje
 • Przeciw wirusowo,
 • Zwalcza stany zapalne.
 • Działa odkażająco,
 • Łagodzi ból i swędzenie skóry,
 • Ostre zapalenie spojówek
 • Zakażenia drożdżami
 • Brodawki miękkie skóry
 • Grzybice skóry
 • Infekcje uszu i oczu
 • Otwarte rany i skaleczenia
 • Ukąszenia owadów
 • Łuszczyca
 • Kurzajki
 • W czasie choroby pomaga tworzyć zastępczy system obronny,
 • Wspomaga regenerację uszkodzonych komórek
 • Aktywizuje oczyszczenie organizmu z toksyn,

W dermatologii:

 • Łagodzi trądzik, trądzik różowaty,
 • Pomaga zwalczyć opryszczkę,
 • Zwalcza egzemę
 • Pomaga zwalczyć łuszczycę
 • Wspomaga gojenie ran w tym oparzeń.

Trądzik

 • Przy trądziku należy stosować odpowiednią dietę, natomiast miejscowo każda osoba z trądzikiem powinna energicznie myć i spłukiwać twarz cztery razy na dzień, a po każdym spłukaniu masować twarz niewielką ilością srebra koloidalnego (palcem lub małym skrawkiem bawełny lub płatkami kosmetycznymi). Ten stały zwyczaj kosmetyczny zabezpiecza przed „wysiewami”, pozostawiając skórę ciągle czystą i wolną od bakterii oraz zmian skórnych.

Rany i zadrapania

 • Aplikujemy srebro koloidalne wprost na otwarte rany – można też przykryć ranę nasączonym srebrem opatrunkiem. Srebro koloidalne może być używane jako jedyny specyfik albo może być używane z innymi lekami.

Egzema i wysypka skórna

 • Wklepujemy srebro koloidalne wprost na zmienione chorobowo obszary, pocierając delikatnie. Czynność powtarzamy wielokrotnie, aby utrzymać obszar w stanie wilgotnym. Można również wykonać opatrunek, który będzie nasączany srebrem koloidalnym. Opatrunek należy zmieniać codziennie.

Brodawki i kurzajki

 • Pokrywamy brodawki małym, przylepnym bandażem nasączonym kilkoma kroplami koloidalnego srebra. Brodawki powinny zniknąć w ciągu kilku dni. Przy większych brodawkach może to potrwać kilka dni dłużej.

Srebro koloidalne może być stosowane zewnętrznie – fantastycznie spełniając rolę toniku oczyszczającego, jak i leczącego zmiany skórne.

Srebro koloidalne lub elektro-koloidalne srebro jest od wielu wieków znanym naturalnym antybiotykiem o właściwościach antybakteryjnych, antywirusowych i anty grzybiczych. Ten antybiotyk naturalny nie powoduje szkodliwych efektów ubocznych – co więcej, może przynieść ulgę w wielu infekcjach i schorzeniach. Srebro koloidalne nie powoduje interakcji z lekami alopatycznymi (farmakologicznymi), preparatami medycyny naturalnej lub suplementami diety.

Srebro koloidalne nie jest związkiem chemicznym zawierającym srebro, ale czystym srebrem metalicznym zawieszonym w czystej wodzie. Cząstki srebra nie unoszą się na powierzchni ani nie opadają na dno naczynia, ponieważ posiadają jednakowy ładunek elektryczny (dodatni), co powoduje, że odpychają się wzajemne, pozostając w ciągłym ruchu (tzw. równowaga dynamiczna), można więc powiedzieć, że srebro koloidalne jest „żywe”.

Cząsteczki srebra koloidalnego zwykle są średnicy od jednej setnej do jednej tysięcznej mikrona. Słowo „jonowy” odnosi się do sytuacji (w roztworze), kiedy cząsteczka ma ładunek elektryczny. W przypadku elektro-koloidalnego srebra, ładunek elektryczny jest zawsze dodatni.

Cząsteczka srebra nie będzie miała ładunku ujemnego. Z tego powodu elektro-koloidalne srebro ma charakter jonowy i zarazem koloidalny.

Nano srebro idealny środek na zwalczanie : GRZYBÓW, BAKTERII I WIRUSÓW

Nano srebro może służyć do nanoszenia niewidzialnych, aktywnie biologicznie powłok na dowolne powierzchnie. Można je stosować na ściany, podłogi, sufity, regały, skrzynie, pojemniki, maszyny i urządzenia wykonane z dowolnych materiałów.

Nano srebro ma zastosowanie do trwałej dezynfekcji i zwalcza szczególnie: pleśń, grzyby i bakterie w tym bakterie gnilne w:

Budynkach: suszarni, przechowalni, magazynów, komór KA, nie traci właściwości w pomieszczeniach o kontrolowanej atmosferze,

Wyposażenia magazynowego: regałów, półek skrzyń, pojemników, instalacji elektrycznych ( nie jest żrące),

Instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych ( wewnętrznie i zewnętrznie).

Dzięki NANO CZĄSTECZKOM SREBRA można zmniejszyć straty, przez co zwiększyć skutecznie zyskowność przedsięwzięć w produkcji i przetwórstwie owoców i warzyw.

NANO CZĄSTECZKA SREBRA to niewidoczna gołym okiem, drobina szlachetnego kruszcu, jest ona w stanie zabić bakterie, pleśń, grzyby i wirusy!

Zwalcza w bezpośrednim kontakcie 99,99% znanych grzybów, pleśni, drożdżaków i bakterii gnilnych w tym również groźnych dla ludzi bakterii gronkowca złocistego, salmonelli i tężca.

Spryskane preparatem powierzchnie już po kilku minutach po zabiegu są wolne w 99,99% od mikrobów. Zapewnia permanentne działanie bakterio i grzybobójcze na kilka, nawet do 4-6 miesięcy!!

Tradycyjne środki dezynfekcyjne działają maksymalnie kilka dni, aby działały muszą być stosowane regularnie, a i tak nie doprowadzają do całkowitej eliminacji drobnoustrojów. Ich użycie wymaga specjalnych ubrań, masek i zachowania uciążliwych zasad BHP.

Natomiast NANO POWŁOKI wykonane na bazie nano srebra działają permanentnie miesiącami i można je stosować w zwykłym ubraniu i zgodnie z prostymi zasadami BHP.

NANO CZĄSTECZKI SREBRA posiadają dodatni ładunek elektryczny i tym samym przyciągają do siebie ujemnie naładowane drobnoustroje. W bezpośrednim kontakcie z nimi „rozrywają” ich błonę komórkową. Są setki razy mniejsze od komórek grzybów i bakterii i tym samym mają zawsze przewagę liczebną, zaś zdolność penetrowania mikro-rys powierzchni mają stukrotnie wyższą niż drobnoustroje, więc docierają do każdej komórki „wroga”. Grzyby i bakterie nie mają szans na przetrwanie!!!

Drugim sposobem zabijania drobnoustrojów jest blokowanie ich oddychania poprzez blokowanie ich enzymów wewnątrz i zewnątrz komórkowych.

Trzecim sposobem działania biobójczego jest blokowanie rozmnażania się mikrobów poprzez katalityczne niszczenie łańcuchów DNA, denaturację białek bakterii i grzybów.

Te działania są znane i opisane w literaturze światowej medycznej i biologicznej od ponad 50 lat. Dopiero teraz nano- technologia umożliwia ich zastosowanie, gdyż dopiero w ostatnich latach opanowano produkowanie nano cząsteczek metali szlachetnych w formie cząstek nie klastrujących się, tj nie sklejających się w 100-300 razy większe makro-agregaty, które już nie wykazują działań biobójczych.

50 szt.

Opis

Pojemność opakowania
0,5l
Składnik aktywny
Ag (nanocząsteczki srebra)

Brak recenzji użytkowników.

expand_less