Oliwa Magnezowa & Złoto - zastosowanie

person Wysłane przez: Katarzyna Stańczyk Na:
Oliwa Magnezowa & Złoto - zastosowanie

Magnez jest niezbędnym minerałem dla mięśni, szkieletu i narządów. Ten cenny minerał bierze udział w licznych procesach metabolicznych w organizmie. Magnez lub oliwa magnezowa jest niezbędna dla sprawnego funkcjonowania i działania nerwów oraz dobrego samopoczucia wegetatywnego.

Osoby, które cierpią na niedobór magnezu, wykazują różnorodne objawy: Począwszy od skurczów mięśni, nerwowości i wewnętrznego niepokoju, aż po bóle głowy, migreny, zaburzenia snu, depresję i drganie powiek. Zaleca się dzienne spożycie co najmniej 400g magnezu. Minerał ten może być przyjmowany doustnie jako suplement diety lub wchłaniany transdermalnie przez skórę.

Zaletą tego oleju jest to, że minerał jest szybko i bezpośrednio wchłaniany przez skórę, a tym samym szybciej dociera do krwi i skurczonych mięśni. Zawarty w olejkach chlorek magnezu jest najlepiej przyswajalny przez organizm ze wszystkich soli magnezu. Gdy oliwa magnezowa jest wchłaniana przez skórę, skutki uboczne, takie jak biegunka lub skurcze jelit, są całkowicie wykluczone.

Oliwa magnezowa jest świetna dla osób z problemami zdrowotnymi zębów, bólami mięśni i bólami stawów, które szukają alternatywnego leczenia. Sportowcy, którzy są regularnie aktywni i cierpią z powodu obolałych mięśni po ćwiczeniach, również często polegają na działaniu tego oleju.

Olejek przynosi również ulgę przy urazach sportowych. Olejek przynosi ulgę również osobom cierpiącym na przewlekły ból, które regularnie odczuwają skurcze lub napięcie mięśni.

DZIAŁANIE ZŁOTA:

Na system immunologiczny czyli układ odpornościowy chroni przed infekcjami,

Nawilżająco,

Regenerująco,

Wspomaga leczenie nowotworów, (niszczenie komórek nowotworowych)

Pomaga przy reumatoidalnym zapaleniu stawów, pomaga również redukować bóle.

Przy zwalczaniu pasożytów,

Ogólna poprawa samopoczucia,

Poprawa koordynacji ruchowej,

W czasie przyjmowania preparatu stwierdza się polepszenie pracy jelit,

Działa odmładzająco,

Ustabilizowanie masy ciała,

Zwiększenie libido,

Zwalcza choroby wieku starczego,

Jest dobrym nośnikiem preparatów aktywnych

W dermatologii wspiera walkę z:

z egzemą,

z łuszczycą,

z zapaleniem skóry,

z wypryskami,

W kosmetologii:

stymuluje skórę, jest w stanie pobudzać produkcję znajdującego się w niej kolagenu, który spowalnia starzenie się i wiotczenie skóry, im więcej kolagenu w naszych komórkach tym mniej zmarszczek na naszej twarzy.

złoto sprzyja likwidowaniu blizn,

złoto sprzyja likwidowaniu przebarwień,

umożliwia lepsze wchłanianie dobroczynnych składników kremów,

działa odżywczo i nawilżająco.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
expand_less